Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A fokhagyma sokmindenre jó,...

BerciApó kérdése:

A fokhagyma sokmindenre jó, de mivel lehet az eltúlzott fokhagyma használat miatti bűzt ellensúlyozni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Egy idő után a bőröd is fokhagymaszagú lesz, még akkor is, ha kizárólag kapszulában került a szervezetedbe.
2022. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi... Ettől féltem... :-(
2022. febr. 21. 13:32
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

…max a leheletet lehet elnyomni, pl. friss petrezselyemlevéllel.

De én még nem találkoztam olyannal, aki egy jó kis fokhagymás pirítós után nekiállt volna legelni.

2022. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bár nem én, a nejem bűzli tele a lakást, mert szerinte egészséges. De ez már mérgezés, nekem meg a belem jön ki...
2022. febr. 21. 13:34
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Hátha:

[link]

2022. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Rágjál el utána vagy 2 fej vöröshagymát! :)


Amúgy pont ezért vannak fokhagyma tartalmú étrend kiegészítők, adalékmentesen, kapszulában, és így nincs szag.

De olyat is hallottam már, hogy valaki tényleg nem az íze miatt ette, hanem a jótékony hatásai miatt, és 1-1 cikket csak úgy lenyelt egyben, egy kis vízzel.

2022. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyen amit akar, de az egész lakás bűzlik a tömény szagtól.
2022. febr. 21. 13:39
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Te vagy a férfi, nem...? Ne itt sipárogj, hanem mond meg neki, hogy fejezze be a fokhagyma használatát, mert rohadt büdös!

Állj már a sarkára és tegyél rendet!

2022. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Vagy anyuci a főnök otthon...?
2022. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ha egyszer valaki játssza az értetlent, azzal nem tudsz mit kezdeni. Próbáltál már egy dohányost meggyőzni arról, hogy amit művel az büdös? Főleg a csikktartója ? Jön a hülye válasz százával... pl. az orvos is dohányzik meg hasonló. Fokhagyma-egészség-vallás is ilyen... Azért reméltem valami illatosító-valamit, ha lenne...

Amúgy kösz a válaszokat, hogy időt szakítasz rám...

2022. febr. 21. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!