Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy tudok úgy sütni az Air...

Hogy tudok úgy sütni az Air Fryer- ben, hogy ne legyen száraz az étel?

Figyelt kérdés

Vettünk egy Delimano Air Fryer fritőzt, első nekirugaszkodásra remek ötletnek tűnt. Az a baj, hogy előírás szerint használva iszonyat száraz lesz benne az étel. Főleg húsfélé, általában csirkemell, ami eleve száraz. De minden kemény, pl sültkrumpli stb.

Tudtok ötletet hogy kell ebben ehetőre sütni?

Köszönöm!



2022. márc. 4. 08:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Meg kell kenni olajjal vagy olaj spray-jel.Ha utána nézel sokan mondják hogy nem lesz olyan mint a hagyományos frituban sült.
2022. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Olajsprayt használtam. Így is borzasztó száraz. Igen, tudom, azt nem vártam, hogy ugyanolyan legyen, mint a megszokott, de azt sem, hogy olyan kemény legyen a hús meg a krumpli, hogy még a fogkövet is leszedi.
2022. márc. 4. 08:41
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
esetleg próbáld meg, hogy nem szenesedésig sütöd benne a dolgokat
2022. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Azért nagy csodákra ne számíts!


Forró levegővel "süt" - mitől lenne nem száraz az eredmény???


Ezzel kb. a megvétel előtt tisztában lehet lenni, hogy nem fogja azt azeredményt hozni, mintha két liter olajban sütnél bármit....

2022. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#3

Miből gondolod, hogy szenesedésig sütöm?

Vagy csak rosszindulat. Mi másra is lehet itt számítani...


#4 Megvétel eü okokból történt, de inkább rábeszéltek, hogy ez milyen remek lesz nekem. Nem tájékozódtunk előtte.

Most viszont ha már megvan, szeretném kihozni belőle a legjobbat.

2022. márc. 4. 09:09
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
5: nincs normál sütőd a konyhában, ami légkeverős? Mert az kb. ugyanezt tudja. ANnyi hátrány csupán, hogy kell 5-6 perc míg bemelegszik.
2022. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nincs légkeverős. Hagyományos gázsütőm van.
2022. márc. 4. 09:13
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Abból gondolom, hogy szenesedésig sütöd, hogy Te magad írtad, hogy a fogatok beletörik.

Mi is, meg még nagyon sokan mások teljesen elégedetten sütünk benne, úgyhogy nyilván nálad lesz a hiba.

2022. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Jó, akkor meg tudod mondani, mi a hiba?

Ugyanis nem sütöm túl és olivaolajos spray-vel locsolom meg. Annyi ideig sütöm, ami az adott húshoz kell.

Én nem fogyasztok semmi olyat, amin egy körömnyi zsír is van, tehát csak csirkemellet nagyjából, ritkán halat. Azt még nem próbáltam ebben.

2022. márc. 4. 09:22
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom megmondani.
2022. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!