Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Majonézt felbontás után a...

Majonézt felbontás után a hűtőszekrényben kell/érdemes tárolni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 16:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindig, a Sparban kapható S Budget majonéz felbontás után is szobahőfokon tárolható, a felhasználási leirás szerint.
2022. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szoba hőfokon tárolni a majonézt igen rizikós, hamar elromlik, és a benne lévő tojás nagyon ártalmas lehet. 11-es válaszoló, mennyi ideig lehet a használati leírás szerint szoba hőmérsékleten tárolni? Nem hinném, hogy 2 napnál tovább. És valószínű , tartósító is van benne, és több benne a tejföl, mint a majonéz.

Szerintem jobb óvatosnak lenni.

2022. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Válasz 12-nek. Az S Budget majonézt egyáltalán nem kell hűtőben tartani felbontás után sem!
2022. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Válasz 11, és 13 - nak:

A kérdező MAJONÉZről beszél, az tojás sárgáját, és ételolajat tartalmaz, és szoba hőfokon hamar elromlik.

Amiről Te beszélsz, az valamilyen műtrágya-gyári melléktermék vagy valami hasonló lehet. Ezeket tartalmazza :

Összetevők :

TOJÁSPOR (0,19%), Stabilizátor: xantángumi, Tartósítószerek (nátrium-benzoát, kálium-szorbát), Antioxidáns (kalcium-dinátrium-EDTA), Színezék (karotinok).

Elnézést kérek, ha kissé durván fejeztem ki magam, de nem szeretem ha valakinek nincs igaza, és mégis vitázik, csak mert nem tud logikusan érvelni.

2022. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!