Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kaptam ajándékba egy csomag...

Kaptam ajándékba egy csomag színes tápiókagyöngyöt, mit érdemes készíteni belőle? Aki szokta használni, ti miket szoktatok készíteni?

Figyelt kérdés
Nézegettem már recepteket, italokat is, de kíváncsi lennék,mik azok, amik másnak már beváltak, vagy főleg érdemes kipróbálni.
2022. ápr. 25. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pici méretűek a gyöngyök vagy az a nagy, amit a bubble tea-be szoktak rakni? Én a kicsiből tápiókapudingot csináltam, többféle ízesítésűt, mikor mihez volt hangulatom.
2022. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyobb méretű, pont én is néztem, hogy ez van a bubble tea-ben, ezt eddig nem is tudtam, sosem ittam még.
2022. ápr. 25. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Bubble tea-ben (kínaiul: zhenzhu naicha 珍珠奶茶) nagyon-nagyon jó. :)
2022. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!