Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan És mivel érdemes...

Hogyan És mivel érdemes előkezelni a rántott húst vagy a panírt vagy nem tudom vagy A nyersanyagot hol milyet kell beszerezni magából A húsból és milyent ha azt akarjuk hogy erőteljes fűszeres íze legyen?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha fűszeresre akarod csinálni, akkor fűszerrel átkened a húst.
2022. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Milyen húst vegyél rántani?

Én karajból, vagy sovány tarjából csinálom, néha csirkéből.


Ha főszeresen szeretnéd, akkor kiklopfolva áztasd be egy éjszakára fokhagymás tejbe, majd sózd, borsozd és úgy panírozd be.

Ha még tovább akarod turbózni, a zsemlemorzsába reszelhetsz száraz, kemény sajtot, esetleg füstölt sajtot.

2022. márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Kizárólag csirkemellet szoktam rántani, azt szereti nálunk mindenki. Elkészíteni többféleképpen szoktam:

-sós, borsos tejben áztatás után simán panirozva

-sós, fokhagymás tejföllel vagy joghurtban áztatás után simán panirozva

-napraforgo vagy olíva olajba teszek rozmaringot, vagy tárkonyt, vagy fokhagymát, vagy chili és ebben áztatom a húst, majd simán panirozom

-kész fuszerkevereket keverék össze olajjal és abban áztatom a húst, majd simán panirozom.

-szojaszoszban aztatom a húst, majd zsemlemorzsa helyett keményítővel elkevert pankót használok a panirozasnal

2022. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Fűszerrel.
2022. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A hús részében az érdekel hogy azt hallottam a Tesco csirke íztelen, rosszabb esetben halizű, mert halliszttel etetik.
2022. márc. 24. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
És? Nem szereritek a halat?
2022. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
5: ez a hallisztes dolog kb. 30 évvel ezelőtti infó....
2022. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%

Csmellett kiklopfolom (kicsi só) aztán gm liszt-tojás-gm morzsa - sütés.


Nem áztatgatom, mert mi a francnak? Tök felesleges.

2022. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!