Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Dolce Gusto kavekapszulabol...

Dolce Gusto kavekapszulabol kiszedni a kavet?

Figyelt kérdés
Elromlott a kavefozom, es van a sima ilyen esetekre amibe az orolt kavet kell bele tenni. Ezekbol a kapszulakbol ki lehet szedni "ideiglenesen" a kavet, ameg eljutok egy ujjat venni? Ebben is őrölt kave van gondolom, amit le tudok fozni.

2022. jún. 25. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy zaccos lesz, ha a kapszulás finomabbra van őrölve.
2022. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
1. Félreértetted a kérdést, a kapszulában lévő kávét szeretné "hagyományosan" lefőzni.
2022. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem értettem félre. A kapszulás kávé általában finomabb szemű, a kotyogósba meg inkább mokka kellene.
2022. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
De nem a kotyogósba való kávét akar a Dolce Gusto-ba főzni, hanem pont fordítva. A kotyogósba szeretné önteni a kapszula tartalmát.
2022. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
A kotyogós szűrőjén nagyobbak a lyukak, így a kapszulából beletöltött finomabb szemű kávé egy része át fog menni a vízzel együtt és zaccos kávét eredményez. Így már érthető?
2022. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Én már csináltam olyat hogy a véletlenül szétrepedt kapszulából kiszedtem a tartalmát egy bögrébe, és nagyon forró vízzel felöntöttem. Megkevertem, hagytam leüllepedni, a tetejét megittam. Próbáltam átszűrni, de tényleg nagyon finomra darált, nem tudtam. Ne tedd kotyogós kavéfőzőbe, eltömíti.
2022. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! 😁 Hat igy nemtudom meg-e probaljam.😂
2022. jún. 25. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
#6-os kipróbálta ezek szerint "törökösen" fogyasztható. Ha hirtelen nincs más megoldás egy két alkalommal biztos megteszi.
2022. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél sima őrölt kávét.
2022. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kipróbálhatod és kiderül. Ha úgy ahogy van megennéd a zaccot, még abba se halnál bele. Legfeljebb ha átfolyna egy csomó, még külön leszűröd egy papírszűrőn. Pancser megoldás, de ha kell akkor kell.
2022. jún. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!