Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha a dio egy kicsit megavasodo...

Ha a dio egy kicsit megavasodott mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd félre és télen etess madarakat!Nem fini már avasan!!!
2010. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit. Én már rontottam el vele süteményt. Gondoltam hátha nem fog érződni. Hát érződött.
2010. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit,

de hogy ne avasodjon meg ezért én mélyhütöm, már 2 éve van a mélyhütöbe és semmi baja nincs. ledaráltam egy nagy adagot így az is van bent.

2010. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos semmit sem tehetsz, de milőbb szabadulj is meg tőle, mert a molyok viszont imádják.

tényleg a fagyasztás a legjobb módszer a megelőzésre.

üdv.

2010. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahogy az 1. írta: madáreledelnek érdemes eltenni. Máskor, és ezt is megírták előttem, fagyaszd le, ha nagyobb mennyiség van.
2010. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2010. szept. 22. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:
a fagyasztás attól is megvédi, hogy a rovarok elkezdjék dézsmálni. tényleg a mélyhűtőben kell tartani, jól lezárva, egy tasakban :)
2010. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!