Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A xarbonara alappor milyen...

A xarbonara alappor milyen tej nélkül csak vízzel készítve? Ti szoktátok úgy készíteni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 00:30
 1/8 A kérdező kommentje:
*carbonara:D
2022. szept. 13. 00:30
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy csinálom és nekem ízlik.
2022. szept. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A carbonara tojassal keszül...
2022. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A carbonaranak 5 darab összetevője van: tojás, szalonna, sajt, feketebors és maga a tészta. Az egyik legegyszerűbb kaja, nem kell alapporral bohóckodni. Az is ehető, de minek?
2022. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
#4 Ez gyakorlatilag két külön recept, a Magyarországon elterjedt tejes/tejszínes változat, és az eredeti carbonara. A kérdező most az elsőről érdeklődik. Lényegtelen azon vitázni, mi is a carbonara mikor ennek semmi köze a kérdéshez itt.
2022. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha két külön recept, akkor tessék neki külön saját nevet adni, nem bonyolult. Ellopni és meggyalázni egy receptet akkor se oké ha nem erről szól a kérdés :D
2022. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
máig nem értem miért nem lehetett ezt valamikor tejszínes spagettinek elnevezni, vagy ha van hasonló valami egyszerűbb olasz recept neve akkor úgy elterjeszteni. elég változatos konyhájuk van, tuti van valami tejes vagy tjszínes fogás is, nem volt annyival ismertebb a carbonara sem itthon hogy erre húzzák rá.
2022. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. szept. 13. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!