Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik chilis bab alappor nem...

Melyik chilis bab alappor nem annyira csípős?

Figyelt kérdés
Nem birom annyira a csípőset, régen vettem hozzá olyan alapot ami nem volt annyira erős mint a többi, tudja esetleg valaki melyik lehet az?

2020. aug. 7. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges hozzá por.Megcsinálod mondjuk ezt:

[link]

aztán annyi chilit teszel bele amennyit akarsz.

2020. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A chilis bab alapértelmezve csípös - mert a fö alkatrésze a chilipaprika, ami erös!

Másrészt teljesen értelmetlen alappport venni, sokkal egyszerübb, ha magad készíted, akkor annyi chilit teszel bele, ami neket megfelelö

2020. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az előzőek nem értik meg hogy ő alapporból szeretné csinálni, nem mindenki olyan nagy konyhaguru hogy mindent a nulláról készítsen, hiába lehet jobb a végeredmény.

kérdező, nekem is pont ez a bajom velük, ha mindet beleteszem túl csípős, ha nem, akkor nem kellően sűrű... alapvetően ezek keményítővel operálnak szóval azt szoktam csinálni hogy csak fél tasakkal teszem bele, vagy a negyedét, és hozzáteszek még egy kevés vízben feloldott keményítőt. de én más fűszereket is használok szóval lehet utána kell kicsit ízesíteni. ha nincs és nem akarsz venni sem, akkor kevés vízben feloldott csomómentesre kevergetett liszt is hasonlóan dolgozik.

2020. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3

Amit linkeltem receptet azon mi a bonyolult?Én sem vagyok

"konyhaguru" de már spagettit sem csinálok porból.Az interneten rengeteg receptet lehet találni részletes leírással.Elrontani sem nagyon lehet..

2020. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alappor lényegében füszerkeverék, a többit ugyanúgy készíted, mint alapoor nélkül. Márészt egy chilit elkészíteni nem agysebészet, egy kamasz is meg tudja csinálni minden könyhatudomány nélkül is!
2020. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!