Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mivel lehet fagyasztóba...

Mivel lehet fagyasztóba helytakarékosan pakolni?

Figyelt kérdés
Gondoltam egyszerre megfőzök több adag kaját és elteszem a hűtő fagyasztójába. Viszont a fagyasztó és az ételtároló dobozok formája, mérete miatt nem valami jó a helykihasználás. Van valami spec dolog ami ezt megoldja? Valami újrafelhasználható és könnyen tisztítható dolog kellene.
2022. szept. 16. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Én vettem egymásba pakolható kisméretű ételhordó dobozokat, ezt:

[link]

2022. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Visszazárható fagyasztós zacskó

[link]


Talán ezt keresem?

2022. szept. 16. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyforma méretű szögletes dobozokat használok (sok fagyit ezsik a tesóm, tőle kértem el az elmosott dobozokat)
2022. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pontosabban ezt keresem azt hiszem: szilikonból készült újrafelhasználható fagyasztózacskó.


Ha nincs más ötlet.

2022. szept. 16. 09:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól bevált, ha rendes fagyasztós (nem a vékony zöldséges) zsacskókba teszed az ételt, beleteszed egy szögletes dobozva, amíg megfagy. Utána kiveszed a dobozból, és csak a zacskós részt tárolod. Így nem kell rengeteg doboz, és valamivel kisebb helyet is foglalnak a csomagok.
2022. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyforma tejes dobozokat mostam ki nagyon alaposan és pont 30 db fér el egy fiókban úgy, hogy semmi hely nem marad, nem lötyög, nem dől fel. A tetejüket kibontottam (nem becsavarósak) és olyan széles, nagyméretű gumikkal zárom le, mint amilyet a postások is használnak. A Rossmanban vettem ezeket.

Nálam nagyon beváltak, a gyümölcsök nem törnek, a levesek nem folynak ki és minden cm ki van használva.

A dobozokat simán pótolom, ha olyan kaja volt benne, ami zsíros vagy szagos, de pl a gyümölcsösök/zöldségesek már idejét sem tudom mióta szolgálnak. A tetejükön címke, ha benézek a fiókba, csak azt a dobozt kell megfognom, ami éppen kell, mert átlátható.

És a tetejükön simán elférnek még egy sorban az eleve zacskóban vásárolt fagyasztott termékek.

2022. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Tele vagyok mindenféle méretű műanyag dobozokkal, nekem beváltak, mindig a legkisebbe teszem a cumót amibe még pont belefér, aztán némi tetris a fagyóban :-)
2022. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5-nél a pont, én is így csinálom.
2022. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél minél szögletesebb műanyag dobozokat, abba beletömködve fagyaszd le, majd vedd ki és tedd át zacsiba. A dobozt hagyd ki.
2022. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!