Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért van a legtöbb smoothie...

Miért van a legtöbb smoothie receptben banán?

Figyelt kérdés
Pl egy egyszerű epres smoothieba kell eper, joghurt/tej, vanilias cukor meg banan. De miert?
2022. szept. 17. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hogy sűrítse
2022. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%
A banántól krémes állaga lesz, azért szokták a legtöbb smoothieban azt használni.
2022. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol lesz kremes allaga es nemncsakntejben daralt eper
2022. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Tudom hogy nem ez volt a kérdés, de ne tegyél bele vaníliás cukrot, cukrot meg ilyeneket. A banántól eleve édeskés de ha nem eléggé akkor inkább méz, agave szirup ilyesmi. Legalább nem csak finom de egészséges is lesz:)
2022. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tippeket :)

Én a banánt egyszer egy évben megeszem, de a banános dolgokat nem szeretem😬 pl egyszer csináltam banános palacsintát, annak is az az utóíz amit adott a banán, az nagyon nem jött be

Hogy tudom a banán nélkül elérni azt az állagot? Vagy hogy érjem el hogy ne érezzem ki a banánt csak az epret?

2022. szept. 17. 20:22
 6/9 anonim válasza:
100%
Ha banánt semmiképpen sem szeretnél rakni bele, akkor kókuszkrémet jégkockatartóban megfagyasztod, és a kis kockákat felhasználhatod hogy elnyerd ugyanazt a krémes, sűrű állagot. Viszont azt nem tudom, hogy a kókusz elnyomná-e az eper izét, mert még sosem próbáltam kókuszkrémet (nálunk nem árulnak). Szerintem próbáld ki, és ha nem sikerül jól, akkor csak epret rakj bele. Igez, nem lesz olyan krémes, de az íze mennyei lesz akkor is.
2022. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom🤗
2022. szept. 18. 08:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a csokis protein (gondolom más protein is, de nekem csokis van) is besűríti. Azért nem teszek bele együtt banánt és proteinport mert nagyon sűrű lesz tőle nekem.

Mogyoróvajat is szoktam bele tenni, szerintem az is sűrít rajta.


Nem próbáltam még, de ha a banánnal van problémád én kipróbálnám azt is helyette, hogy kevesebb tejet és több joghurtot teszel bele (bármilyen joghurtot), attól biztosan krémesebb lesz.

2022. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pudingporral
jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!