Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ilyen drága élelmiszer árak...

Ilyen drága élelmiszer árak mellett érdekelnének receptek,amik kiadósak finomak. Esetleg sütemények is érdekelnek,amik kis finomság ebéd után. Kaphatok recept ötleteket?

Figyelt kérdés

Heti menü példát is várok.

Hétfő

Kedd

Szerda

Stb....



2022. dec. 10. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

10 éve vagyok tag ezen az oldalon.

Ezernyi ilyen "mit főzzek?" kérdést láttam már, azonban 1 olyan sem volt, ahol a kérdező megfogadta a tanácsokat és utána beszámolt róla, hogy milyen lett.

Ezzel azt akarom mondani, hogy most is tök felesleges ide beírni bármit is, mert a kérdező úgysem csinálja meg, csak feleslegesen ugráltatja a válaszolókat.

2022. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 qborka ***** válasza:
92%
Pizzát sütni gazdaságosabb,mint rendelni pl.
2022. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 qborka ***** válasza:
90%
Nézz meg egy ebédkiszállító étlapját,ha komplett menüsorok érdekelnek és főzz minden nap mást.
2022. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Telik süteményre?! Újgazdagok vagyunk, miii?!?
2022. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Takarekoskonyha.blogspot.com
2022. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akármit írunk, valami kretén úgyis elkezd kötekedni (vagy a kérdező, hagy más), hogy ez is drága, meg az is. Múltkor itt rinyált valaki, hogy hát a bundáskenyér is drága, szinte azt várta, hogy ingyen kaját írjunk neki.


Ezek a kérdések sosem lesznek értelmesek, mindig átcsap panaszkodásba, ahol semmi válasz nem elég jó és semmi megoldás nem felel meg.

2022. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigiekhez még azt tenném hozzá, hogy bármit írsz, egy csomó kretén rányomkod, hogy a válasz nem hasznos, mert pl nem szereti, az neki drága, nem eszik májat, mert vegán, allergiás a citromra, neki egy krumpliból-lisztböl készült gnocchi már éttermi színvonal stb
2022. dec. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem minden válasz hasznos. Szóval rosszul fogalmaztam meg.engem olyasmi érdekelne,ami lehet egyszerű dolog,de nem úgy szokás enni. Mégis ti eszitek és ízlik.

Példa. Már tegnap előre dolgoztam. Készítettem egy kg lisztből nokedlit. Pöri ma készült hozzá. És az egyik gyerekem eper lekvárral a másik sajttal és tejföllel ette.És ez sem feltétlenül átlagos. 🤣🤣🤣

2022. dec. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!