Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Folyékony dolgokat szoktak...

Folyékony dolgokat szoktak grillezni?

Figyelt kérdés
Megesküdnék, hogy grillezett kókuszvizet szoktam inni.

2023. márc. 27. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen.


Sőt, az agyad is kisütötte a mikrohullámú.

2023. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Na idefigyeljél. tedd bele a kezedet a forró grillsütőbe. Ha utána is megesküdnél, akkor igen. *.*
2023. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem ír pedig hülyeséget a kérdező, én is ittam már ilyet.

Tessék, itt a termék:


[link]


[link]


[link]



Ízre pirítottabb és édesebb íze van, és néha még kókuszreszelék darabok is vannak benne.


A technológia abból áll, hogy a levelekből meg egyéb növényi hulladékokból tüzet raknak és ebben mennek bele héjastul a zöld kókuszdiók. A héjról a pörölés során leválik a bele, és nem kell farikcsálni, és kiválnak a cukrok is.


Természetesen a levet a pörkölés UTÁN préselik ki, de ennyi esze látom itt nincs a népnek. Na mindegy, látom ide se atomfizikusok járnak.


Itt egy cikk ha valakit érdekel:

[link]

2023. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Létező termék, gyakran iszom is ilyet. Bár semmilyen grilles ízt nem érzek rajta.
2023. márc. 27. 20:38
 5/8 NTBS ***** válasza:
39%
Nem.
2023. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt sem a kókuszvizet grillezik, hanem a kókuszdiót.

Egyébként ja logikusan végiggondolod, hogy ráöntesz bármilyen folyadékot a grillre,-most itt grillserpenyőre gondolok-, az a hő hatására elpárolog. Ha valami édes italt öntesz rá, a benne levő cukor meg talán rákaramellizálódik. A grillrácsról meg simán lefolyik.

2023. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*ha logikusan
2023. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Én lótejet szoktam grillezni. A grillrácson kicsit nehéz megtartani, de megoldható némi gyakorlással.
2023. márc. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!