Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » 2,5kg eperhez mennyi dzsemfixe...

Noncsi2020 kérdése:

2,5kg eperhez mennyi dzsemfixet kell használni? Mit jelent a 2:1 és 3:1 ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem álatlános iskola?

Az egyik összetevőből kétszer annyi kell, mint a másikból (2:1) vagy háromszor annyi (3:1).

2023. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből le harapni az ember fejét.
2023. máj. 29. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
A csomagoláson rajta van. Dr. Oetkerest szoktam venni. 1250 gramm gyümihez ír, talán 350 gramm cukrot de most nem tudom biztosra. Neked akkor 2 csomag dzsem fix kell meg 700 gramm cukor.
2023. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Az első leírta, hogy mit jelent, amit kérdeztél. Nem értem a hőbörgést.....
2023. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
74%
Olvasd el a csomagolást. Pontosan rajta van.
2023. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4/5 nek válasz. Én is höbörögnék ha ilyen választ kapnék. " Ez nem általános iskola" S azt kikérdezte, hogy az vagy nem ?
2023. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

6, 4-5 csak azt mondta, hogy ott kellett volna megtanulni. Nem teljesen hülyeség a matek, vannak benne értelmes dolgok is amik nem árt megtanulni, mert jól jöhetnek az életben.

És ha vki ezt kérdezi tőlem, akkor én is felkepnám a vizet, hogy a 6dikas matekot nem tudja. Az arányosság ebben a formában nagyon egyszerű.

Ha esetleg arra gondolnál a válaszom alapján, hogy matek tanár vagyok, vagy annak készülök akkor tévedsz.

2023. jún. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
7/7 lehet, hogy 5. Osztalyba jár és azért nem tudta az arányokat értelmezni. Csak egyszerüen a kérdést megkellett volna válaszolni kötekedés, észosztás nélkül. Már lassan ez az oldal is olyan lesz mint a fb., hogy az ember nem mer kérdezni mert azonnal ki van osztva.
2023. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!