Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Dolce Gusto kapszulák újrahasz...

Dolce Gusto kapszulák újrahasznosítását ki hogy végzi? Irdatlan büdösek, rengeteg víz marad bennük. Másnak is vagy az enyém hibás?

Figyelt kérdés
Amint lefőtt a kávé kicsöpögtetem lefele fejjel, hogy csorogjon ki, ami tud belőle. Ha megunom mert már zavar hogy egy két napja áll az orrom előtt, akkor berakom a gyűjtőzacskóba. Ritkán kávézom, de addig a zacskó irdatlan büdös lesz, mire megtelik, nem lehet megközelíteni meg pluszba kinyitni hogy újat tegyek bele, mert az egész ház ettől terjeng... Pedig direkt lecsöpögtetem, de mégis jön még ki belőlük lé. Ami meg erjed... Van erre valami praktika, vagy én csinálom rosszul? Anyósomék Nespressoja bezzeg full szárazan jön ki... megszagoltam, szagmentesek a használt kapszulák a gyűjtőben... :( Help.

2023. szept. 15. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretnék venni újratölthetőt, pár száz Ft a kapszula és azt töltök bele amit akarok...
2023. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Google ben rá kell keresni, újratölthető kapszula.

Fém is van, az drágább, de a francnak kell fém, a műanyag is jó és olcsó.

2023. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Te kérdező, legalább figyelsz erre, meg gondod van a környezetre. Én elégetem majd a kazánban, ami van elgasznált, kiszedtem belőle a zaccot, kimostam. A másik még benne van. Egyes büdös gazdagokat nem érdekli amúgy, csak kényelem legyen, hajintják ki a kukába, mindegy, hoyg elborít minket a szemét. Van kis kotyogóm, abban szoktam főzni. Csak kaptam ajándékba egy gépet. Ahhoz kéne tölthető. Munkahelyre. Mert az indukciós lap nem fogadja el a kávéfőzőt, nesze neked modern világ, alá kell tenni lábast. Kérem vissza a magyar szocializmus időszakát!!!
2023. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én zárható dobozba gyűjtöm, ha megtelik, bezacskózom és úgy dobom ki rögtön, a dobozt meg kimosom, kifertőtlenítem. A szemetesben bűzlik és sajnos sokszor kiszakad a zsák, akkor meg még ki is folyik.

Ezek és az ár miatt én is jó ideje tervezek már újratölthetőt venni. Ok, megvenni drágább, de ha legalább napi 1-2 kávé elfogy, már max 2-3 hónap alatt megtérül a legpuccosabb fém ára is. De lehet 2-3 ezrekért olcsóbb műanyagot is kapni.

2023. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!