Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Két napja tettünk el két 4...

Gungasam kérdése:

Két napja tettünk el két 4 literes üveggel csalamádét télire. Ma reggelre beindult , erjedni kezdett az egyik. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Van benne fűszerek,hagyma, paprika, zöld paradicsom,fehér káposzta, uborka. Minden legyalulva.A feleségem tette el, nem tudom mennyi tartósítót tett bele, kénezte e.Most megkóstoltam a levét , nem érezni még , hogy forr, csak azt látni, hogy buborékok jönnek fel valamint a lé kinyomódott az üvegből.

2023. szept. 19. 08:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Azzal már semmit.
2023. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy semmit sem leht tenni. Mondjuk, kiporciózni kisebb dagokra és hűtőbe rakni egy lé csere után. ( leszűrni a lét , felforralni és lehűtve visszatölteni rá.) Fogyasztható így frissen. Az is lehet, hogy egy lé csere után, kissé megkénezve eláll.
2023. szept. 19. 10:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettel profilt valtani a nagy pontgyujtogetes kozepette, ugyhogy magadnak valaszolsz... :D
2023. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jol tudod, miert itt kerdezed?
2023. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elállni már biztos nem fog.

Kóstold meg ha ízlik gyorsan meg kell enni de amúgy szerintem ez már kuka.

2023. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem felejtettem el semmit, egy lehetőséget leírtam, hogy az első válaszoló sásson is ne csak nézzen!

Az a helyzet, hogy én nem gyüjtögetek semmit, pláne nem virtuális jópontokat. Ha én válaszolok valakinek azt azért teszem mert a kedvem lelem benne. Nem értékelem ha engem pontoznak, soha meg sem nézem.

Lehetségesek más megoldások amikre nagyon kíváncsi vagyok, ezért kérdezek. nem vagyok tartósítóipari szakember. Megkostóltuk, semmi baja , nem kuka , semmiképpen nem kuka! Még ha nem is azonnal esszük meg (4 liter savanyúság!) a hűtőben , egy lé csere után frankón nem fog tudni erjedni.

2023. szept. 19. 11:46
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem valószínű, hanem biztos, hogy nem.
2023. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hidd okosnak magad :D
2023. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Megenni, amíg még nem rúgsz be tőle.
2023. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
mi volt a pontos recept?
2023. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!