Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Megmaradt főttkrumpliból mit...

Megmaradt főttkrumpliból mit lehetne csinálni? Rakottkrumplit készítettem, de félek, hogy az asszony megharagszik, mert sok krumpli megmaradt.

Figyelt kérdés
nov. 14. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne már....
nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gombóc leves,szilvás stb gombóc,burgonyalángos,pirított burgonya.De jön még ezeregy.
nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Krumplis pogácsa.
nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Krumplipüré. Krumplis pogácsa.

Főzz mellé tojást és csinálj még rakott krumplit.

Burgonyakrokett.

Sült krumpli

nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Tojásos krumpli.
nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Krumplisaláta
nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kidobtam, mert azt gondoltam így lesz a legjobb, de meglátta a feleségem, hogy több hiányzik a nyersből mint amennyi a rakottkrumpliba van. Meg is lett a cirkusz...
nov. 15. 07:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Oriasi napindito Mr Papucs..
nov. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Szégyen! Soha ne pazarolj ételt! Főleg ne ilyen indokkal és főleg ne teljesen fogyasztható ételt. Az is jobb lett volna ha odaadod az elso arrajaro embernek hogy kell e ingyen krumpli. Vsgy kirakod ehgy facebook csoportba hogy ingyen elviheto. Tudod te hany embernek az ebedje lehetett volna az a krumpli?

Szégyen

nov. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Katona Dius ***** válasza:
100%
Akár a hűtőbe is elrakhatnád legközelebb, hogy majd másnap lesz belőle valami, vagy egy kis vajjal meglocsolva, sózva is finom.
nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!