Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Most fogok külön költözni, és...

Most fogok külön költözni, és nagymamám adott némi pénzt konyhai cuccokra, szerintetek milyen konyhai gépek azok amit nélkülözhetetlen beszereznie egy 22éves férfinak?

Figyelt kérdés

febr. 2. 20:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz az új helyen? És mennyire szoktál/fogsz főzni?

Csak géoeket vennél vagy tányerokat, lábasokat, tálakat és evőeszközöket is? Ezek mind elég drágák tudnak lenni.

Hűtő és sütő amiben gondolkozunk vsgy mikró és vízforraló?

febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi a keret? Abszolút semmi cuccod nincs?
febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mit értesz gép alatt. Nekem hűtő, tőzhely, sütő, ami nélkülözhetetlen. Azért egy kézi mixer nem jön rosszul, annak ellenére, hogy mindent meg lehet csinálni kézzel is.


A többi már luxus, ami a gépeket illeti. Ja, igen, és ahogy egyes írja, vízforraló sem rossz, ha van.

febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Hát most csak gépeket vennék elsőre, de szépen lassan szeretném felszerelni a konyhámat, ha kitalálok valami bármit ami nem extravagáns, azt azért ki tudjam vitelezni.

Egyelőre egy gofri sütőm és egy mikróm van, de pl a gofri alapanyagait se tudom elkeverni mert max egy fakanál van rendelkezésre, tányér néhány edény, evőszközök vágódeszka ilyenek vannak, most inkább gépekre költeném azt amit nagyim adott, mert az apraját majd apránként megveszem.

febr. 2. 20:53
 5/33 A kérdező kommentje:

Gép alatt nem hűtőt meg sütőt értek, hanem ilyen mixerek, keverő cuccok, ilyesmik

A keret pedig olyan 200

febr. 2. 20:54
 6/33 A kérdező kommentje:
Kisgépek, ez a helyes szó szerintem
febr. 2. 20:55
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen szubjektív. Ebben az esetben nekem kenyérpirító, forraló, valami jobb mixer, esetleg turmix (botmixer) funkcióval, tojásfőző nagyon kényelmessé tudja tenni a reggeleket. Esetleg gofri/melegszendvicskészítő.

A többi, amit kaptunk ilyen aprítók meg hasonlók, csak ott dobálódik. Hósdarálót használok még, de csak néha. Nagyon néha, mert szinte már mindenhol van csomagolt darált hús.

febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Kezdésnek egy jó kézi robotgép, jól jöhet. Esetleg botmixer, vagy akár ilyen multifunkciós cucc is lehet.

[link]

febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
Air fryer
febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Késes aprító
febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!