Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A hűtőben a 0fokos fiók arra...

A hűtőben a 0fokos fiók arra jó, hogy betegyem oda mondjuk 1 hétre a panírozott húst vagy cukkinit?

Figyelt kérdés
Nem romlik ott meg 1-2 hét alatt, azért tenném oda ezeket, mert sokat dolgozok és előre akarok készíteni panirozott ételeket, de fagyóba azért nem akarom tenni, mert nincs kedvem külön becsomagolgatni őket egyesével, úgy meg összefagynának.
márc. 19. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, a 0 fok nem elég hideg. Megromlana.


Nagy doboz, folpack, rá a panirozott cucc úgy hogy ne érjenek össze az oldalai, megint folpack a tetejere stb.

Így nem fagy össze

márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
A 0 fokos fiókban is összefagy.
márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nemtom mi az a 0 fokos fiók, de igen rossz ötletnek hangzik
márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az arra való, hogy az amúgy még szav időn belüli csirke valóban friss maradjon a ráírt időig. A sima polcon nekem állandóan megromlott. Ha már kibontottad, akkor azt nem lehet nyersen tárolgatni hetekig.
márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
0 fokban egy hét alatt a panírozott hús is megromlik.normál hűtőben nincs is nulla fok általában 3-5 fok van
márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább fagyasztom.lehet zacskókba teszem bele külön külön őket, vagy beszerzek egy nagyobb dobozt.
márc. 19. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy az első mondja.
márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a panírozott húst egy akkora vágódeszkára szoktam rakni, ami befér a fagyasztóba, amikor megfagytak átrakom egy zacskóba az egészet és úgy nincs összefagyás.
márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!