Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Létezik egy jó karfiol saláta...

Dreamworld kérdése:

Létezik egy jó karfiol saláta recept?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

aha.

én meg szoktam főznia rózsákra szedett karfiolt, aztán ha kihúlt, akkor ilyen tejfölös-majonézes mártásba, magyarul tartárba keverem bele, kicsit össze is töröm. jól meg kell sózni, meg kicsit borsozni is.

2010. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
én így is így szoktam,ahogy az előttem lévő emberke is... :)
2010. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sós vizben megfőzöd fél puhára a karfiolt. Saláta lé: viz, ecet, cukor , só. Vághatsz bele félfülre hagymát is. Áll pár napig, hogy össze érejenek az izek.
2010. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Leforrázod a karfiolrózsákat és mikor leszűrted és kihűtötted,lila hagymát,pritaminpaprikát,kígyóuborkát darabolj kockára és keverd össze vele!Egy kis citromlevet csepegtess rá,és fűszerezd nagyon kevés tárkonnyal és jó sok aprított,friss petrezselyemzölddel !Az öntete tejföl(2/3) és joghurt(1/3) vegyesen, melybe reszelt sajtot keversz!Tálaláskor tégy a tetejére hosszában negyedelt,főtt tojást!

Minden jót!

2010. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!