Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Joghurt torta recept kellene,...

Joghurt torta recept kellene, amibe nem kell (hab) tejszín? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
És piskótávallegyen, tehát nem sütés nélküli kellene. Neten sokat néztem, de mindenütt tejszínt, habtejszínt ír. És nekem tényleg nem kellene benne legyen..Kihagyni vagy helyettesíteni lehet? pl.tojásfehérje...
2011. jún. 1. 07:02
 1/5 komasa ***** válasza:

[link]

Például egy tejszín nélküli joghurtkrém recept, amit szerintem piskótalapok közé is kenhetsz. Nem muszáj receptekhez alkalmazkodnod kis kreativitással, és kísérletező kedvvel kreálj saját receptet! Nagyon jó szórakozás kitalálni olyan ételeket amiket még soha senki nem készített! Sok sikert!

2011. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A joghurtba keversz egy deci tejben forrásig hevített másfél evőkanál zselatint, egy nagyon jó krémet kapsz, ami könnyü és megáll.
2011. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy még nem foglalkoztam életemben zselatinnal :) Az se tudom, hogy hogy kell elkészíteni, de biztos, hogy ördöngős :)) Valmi olyasmi, h a por zselatint feoldom vízben..és ennyi..

De jó ötlet, hogy a joghurtba bele keverem, és valami gyümölcsöt is tehetek.

2011. jún. 1. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
A zselatinport simára kevered a tejjel, forrásig hevíted és úgy belekevered 2 nagy pohár gyümölcsös joghurtba. Szórhatsz bele még gyümölcsöt is. Nagyon egyszerű meglátod.
2011. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jujj köszike..így fogom megcsinálni!
2011. jún. 2. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!