Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell mikróban krumplit...

Hogyan kell mikróban krumplit csinálni?

Figyelt kérdés
Mikróban szeretnék krumplit sütni. Hogyan kell? Kell rá alufólia vagy ilyesmi vagy csak tegyem be? Be kell szúrkálni a héját? Egyeltalán héjban kell vagy pucoljam meg előtte? Vizesen vagy szárazon?Légyszi részletes leírást adjatok. Jah még annyi, hogy múltkor héjában próbáltam, de alig volt benn a 2. perce, mikor hallottam, hogy megrepedt a tányér, amin betettem. Szval tányér kell alá vagy az üveglapra kell rakni? Köszi:D
2011. jan. 24. 13:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
Ülj le! Egyes! :P
2011. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sütöttem még így, de alufóliát nem lehet rátenni.
2011. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Fehér tányérra tedd héjjastól, megmosva, vizesen, műanyag, mikróba való fedővel. Fehér, mikrózható tányéron. A fémet egy életre felejtsd el a mikróba, különben a mikrót is elfelejtheted. 5 perc alatt megfő, a mikróban iszonyú gőz lesz. Nekem pedig nem ízlik az eredmény, egyszer csináltam.

Inkább megfőzöm, az sem nagyobb munka.

2011. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

utolsó:köszi

első: húzz a frászba, ha nem tudsz normális választ adni...

2011. jan. 24. 13:51
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
A mikróban nem sül meg semmi ott csak fő!Az infrasugárzás süt csak!Nagy hullámhossz különbség van a kettő között.
2011. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%
Már megint egy indulatos kérdező!! Téged minősít ez a reagálás!
2011. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én már próbáltam mikróban sütni is, olajjal is, olaj nélkül is, de gyalázatosan rossz, ehetetlen. Vagy süsd ki forró olajban, serpenyőben, vagy gáz, vagy villanysütőben, ott ki lehet prábálni zsiradék nélkül is.


Mikróba alufóliát nem rakunk, mert szikrázni fog! (és a mikrót hazavágja)

2011. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
..És már megint egy észlény válaszoló..Hogyan kéne reagálnom a hozzád hasonló bunkókra? És rád is vonatkozik: érdemi válasz nincs, akkor ne pazarold már itt az idődet...mindenkinek szivességet teszel vele..
2011. jan. 24. 14:17
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes hozzászólóknak..akkor inkább maradok a sütőben sültnél...:)
2011. jan. 24. 14:20
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Már megint indulatos vagy! Ezt nem így kellene! Nyugodj meg árt a " SZÉPSÉGEDNEK!!! "
2011. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!