Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell mikróban krumplit...

Hogyan kell mikróban krumplit csinálni?

Figyelt kérdés
Mikróban szeretnék krumplit sütni. Hogyan kell? Kell rá alufólia vagy ilyesmi vagy csak tegyem be? Be kell szúrkálni a héját? Egyeltalán héjban kell vagy pucoljam meg előtte? Vizesen vagy szárazon?Légyszi részletes leírást adjatok. Jah még annyi, hogy múltkor héjában próbáltam, de alig volt benn a 2. perce, mikor hallottam, hogy megrepedt a tányér, amin betettem. Szval tányér kell alá vagy az üveglapra kell rakni? Köszi:D
2011. jan. 24. 13:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Minek jösz ide hallod, te nagyon unatkozhatsz...szánalmas..és az még szánalmasabb, hogy a magad fajta prosztók még ti magatok vagytok megsértődve, ha valakinek nem tetszik a dedós viselkedésetek.:S ez volt az uccsó hozzászólásom hozzád,itt tudod értelmes válaszokat szokás adni, de ha erre képtelen vagy, menj az oviba ahová való vagy...
2011. jan. 24. 15:15
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm!!!!!!
2011. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
11%
Ha mikróban SÜTÖD a krumplit, eleve nem vagy sikeres ember.
2011. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
jólvan, tudod mire gondoltam, annyira nem vagyok hülye,hogy ne tudjam, de ezt most így sikerült megfogalmazni...de te meg nem a kérdésre válaszolsz szval te sem lehetsz valami sikeres ha mindig így csinálod...
2011. jan. 24. 21:25
 15/21 anonim ***** válasza:

ezt a veszekedést,istenem...

vannak akik meg tudják állni azt hogy vissza szoljanak,hat ti nem olyanok vagytok.

van aki direkt beszol hogy a masikat cukkolja..ra kell hagyni,jobban jarsz!

amugy a mikro nem jo,se ize se büze a krumplinak!ha jo krumlit akarsz,fözd meg egy kicsit vizbe,vard meg mig lecsurog,utana meg forro olajba süsd ki,ennél jobbat nem ismerek

2011. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
utolsó..ja, én is vízben szoktam megfőzni,tényleg úgy a finomabb, csak valahol hallottam, hogy lehet krumplit főzni mikróban is,és kíváncsi voltam, hogyan lehet ilyet, és ha esetleg gyorsabb, az jó, de ha se íze se bűze akkor maradok a tűzhelynél..:)
2011. jan. 30. 00:13
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag tányérra ráteszed a villával megszurkált krumplikat. 10-15 perc krumpli nagyságtól függően. Utána kiveszed, meglocsolod egy kis vízzel és lefeded kb. 10 percre. Utána megpucolod. A közepe hajában főtt krumpli, a héj alatt pedig kicsit megsül. Finom.
2011. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
utolsó köszi szépen, nem halt meg a remény, hogy vannak még értelmes emberek is..ki is próbálom:)
2011. febr. 3. 14:33
 19/21 anonim válasza:
74%
Jézusom ez mind hülyeség amit összehordtok itt!! Egyszerű az egész megmosod a krumplit betekered egyesével pappírszalvétába vagy pappírtörlőbe és berakod 10 percre attól is függ h mekkora a krumpli nem lesz olyan mint a sütőbe de nagyon jó!! Alufólia meg nem való mikróba aki nem tudná ennyi erővel a mobilod is berak6od!!
2011. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én most sütöttem mikro-ban próba-szerencse alapon 3 db. kis krumplit héjastul, pop-corn zacskóba kötve. 350W 3-4 perc! Isteni lett!
2013. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!