Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit csináljak a szójafehérje...

Mit csináljak a szójafehérje izolátummal, hogy ehető legyen és magammal tudjam vinni valamilyen étel formájában a suliba? Bele lehet sütni kekszbe vagy ilyesmi? Izomépítéshez enném.

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 15:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom miylen szerencsétlen helyről vettél fehérjét de elméletileg egyik se olyan szar hogy ehetetlen legyen:Dde ha már annyira kínlódsz vele(kis finnyás:D) akkor ha müzlit /gabona/zabpelyhet reggelizel szórd a joghurtba/tejbe.......de a zabkásába,kakaóba is nyugodtan emhet....én banánnal,vízzel+naraccsal sozktam összeturmixolni néha:Dhűű hát az haláli finom:D
2009. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%

Szia, van egy tippem, hogy te bio boltban vettél szója fehérje izolátumot 93%osat (dénesotto-sat). Nos ez ugyebár izesítetlen szója fehérje.


veszel neszkvik kakaót, tejet, azzal összesékeled fogyasztás elött és így finom lesz. (suliba viszel egy sékert amiben benne van a fehérje+kakaó és egy fél literes flakonba meg tejet) a lényeg hogy fogyasztás elött sékeld össze, mert különben össze áll és bekeményedik a cucc, legalábbis nekem megkötött pár óra álás után :D ha egy kis szőlőcukrot is teszel bele akkor mégfinomabb. vegyél grammpontos patika mérleget. ott be tudod lőni faszán az adagot. fehérje:30-35g, szőlőcukor:20g neszkvik kakaó izlés szerint:15-30g. ha van rajtad fölösleg akkor a szőlőcukrot hagyd ki :D

2009. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. márc. 20. 21:11
 4/4 anonim válasza:
100%

hali! Én épp most eszem...zabkásába raktam...én nem vagyok finnyás, de ez nekem sem ízlik, mert véletlen túl sokat tettem kis adag kásába, és azért keserű lett.

Én úgy szoktam enni általában, hogy tömegnövelő-poros turmixba egy keveset belekeverek. Töményen szinte ehetetlen, meg megmasszásodik, de ha máshoz keversz hozzá egy kicsit akkor teljesen jó, és úgy nem lesz belőle beton sem, és el lehet vinni akár suliba is.

2010. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!