Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Cukor nélkül? (lent)

Cukor nélkül? (lent)

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni és mennyiért olyan teát, aminek olyan erős íze van hogy nem is kell bele cukrot tenni? (kaposváron)
2011. márc. 16. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
??? nem egészen értem a kérdésed, hogy mit értesz "erős ízű" teán.Én pl mindegyiket cukor nélkül iszom.
2011. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondol a kérdező, hogy ne legyen ízetlen a tea. Én sem találkoztam még ilyen teával, max a Milford, vagy a Teakanne olyan, aminek kicsit intenzívebb az íze, de jobbat nem tudok. Én 3-4 szem édesítőt szoktam belerakni, ez még nem ártalmas (két literre).
2011. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, erre gondoltam. köszönöm szépen a normális válaszokat.
2011. márc. 16. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a fél literes bögrémbe szoktam teát készíteni, az abban lévő forró vízbe egy filtert rakok, és jó sokáig benne hagyom (azt nem tudom, hány percig, sose nézem). Így szinte minden teának jól kijön az íze. A Milford nagyon finom, csak drága, a Pickwick is elég jó így, de nálam ott a fahéjas almás tea nem jött be, nem volt elég erős. De szinte mindegyik ízű Pickwicket megkóstoltam már, eddig csak azzal az egyel jártam így. A Lipton is jó.
2011. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!