Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nem kaphatunk el valami...

Nem kaphatunk el valami fertőzést? Szombat este nyers húsos tálban benne maradt a víz és csak ma tudtam elmosni, mert nem voltunk itthon.

Figyelt kérdés
nagyon büdös volt.Egyszer elmostam simán mosogatóval,utána pedig domestosos szivaccsal.Ezek után még használhatom az edényt?Nem kaphatunk el valami fertőzést?Segítsetek,mert szoptatok még és félek.Ja és nagyon haragszom magamra.Köszi.
2009. febr. 23. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Inkább dobd ki... bocs. és ne haragudj magadra.
2009. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ha alaposan sok forró vízzel domestossal kimosod, meg még utána párszor mosogatószerrel, semmi baja nem lesz. Szerintem mindenki járt már így.
2009. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi.Még berakom a mosogató gépbe is.de biztos csak undorodva tudnék benne főzni és utána enni belőle.De majd meglátom..
2009. febr. 23. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg van kutyád vagy valamilyen állatod, akkor jó lenne neki tálnak, és akor nem kellene kidobnod :)
2009. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha undorodsz tőle, akkor ültess bele virágot, vagy majd a gyermekkel homokot raktok bele meg festékes vizet. amúgy semmi bajod nem lehet, de annyira nem drága dolog.
2009. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!