Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Derolin étolajderítő valóban...

Derolin étolajderítő valóban használ? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam erről a termékről. A használt étolajat megtisztítja, és újra tudod használni...de nem tudom, hogy lehet-e benne hinni.vagy mi van benne??


Itt találtam a terméket:

[link]


Köszi!


2011. márc. 29. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy jó,de én nem venném meg. Tökéletesen megfelel,ha használat után a kihűlt olajat azonnal leszűröm. Az alját kidobom, a leszűrt tiszta részt pedig újra felhasználhatom.
2011. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most próbáltam ki.Olyan olajjal, amit már ki akartam dobni, csak vártam, hogy összejöjjön egy flakonra való. Úgy voltam vele, ha mégsem sikerül, nem sajnálom kidobni. Szépen kitisztult, nem lett persze olyan, mint a friss, de azt nem is vártam. Ma krumplit sütöttem benne, szerintem ha leszűröm, még legalább kétszer használni tudom. (sokszor sütök krumplit) Kicsit az volt a macerás, amikor lefejtettük, de végül az is ment.
2011. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!