Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan használjam megfelelően...

Hogyan használjam megfelelően a szendvicssütőmet?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam meg a szendvicssütőt, de sehol nem találok használati útmutatót.

Adnátok ötleteket, hogyan használjam jól, pl. hogy ne égjen meg, milyen kenyérrel tanácsos, vagy mit rakjak e kenyérre, hogy nagyon-nagyon finom legyen...? :))


2011. ápr. 9. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, a világ legegyszerűbb dolga.

Én toast kenyérből szoktam csinálni mert sokkal gusztább. Egy szeletet megkennek vajjal,majd egy szelet sonka, vagy párizsi, egy kis sajt, majd a tetejére megint egy szelet kenyér, és a tetejét egy igen pici vajjal kenem, hogy sütés közben meglegyen pirulva. 5-6perc alatt kész. Hozzá szoktam adni, ketchupot, paprikát, uborkát és paradicsomot.

2011. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
két toastkenyér közé azt teszel, amit akarsz. :D Vehetsz melegszendvicskrémet, vagy ami van otthon. A nutellát nem ajánlom, mert megolvad, könnyen kifolyik, ráég, és hidegen amúgy is jobb, lekvár dettó. Asszem ennyi. :D
2011. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj toast kenyérből, lehet akármilyenből, csak szép vékony szeletek legyenek. Én mindkét szelet kenyér külsejét is megkenem vékonyan vajjal, így szép pirosra, ropogósra sül, és nem ragad bele a szendvicssütőbe. Amit a hűtőben találok, belerakom (felvágott, szalámi, maradék fasírt felszeletelve, sült husi zafatokra tépkedve, majonéz, sajt, főtt tojáskarikák, bacon szalonna, pár karika paradicsom, melegszendvicskrém, pizzakrém jó sok sajttal stb.).
2011. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönööööm!!! :))
2011. ápr. 9. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi megy közé, annak tényleg csak a fantázia szab határt, az előzőekhez azért hozzáfűznék egy dolgot: nekem a toast kenyérrel is néha gondok szoktak lenni - igaz, hogy guszta, meg jól néz ki, de a fél fogadra sem lesz elég. A c.b.a-ban, vagy a l.i.d.l-ben lehet venni szeletelt, fehér formakenyeret (fél kilós, zacskózott, legolcsóbb). Kicsit vastagok a szeletek, de beférnek, tartalmas (vagyis egy adaggal bőven jól laksz), és eszméletlenül finom (én pizzakrémet is szoktam rá pöttyinteni, és ebbe mehet sajt, meg bármi bőséggel, mert a kenyér szélei a kisebbekkel ellentétben összepréselődnek, és megpirulnak, így szinte semmi nem folyik ki belőle). Jó étvágyat :)
2011. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!