Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kenyérsütö kenyérsütésen...

Kenyérsütö kenyérsütésen kivül mire használható még?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl. tésztát kelesztek, dagasztok benne! Ha sütit akarok csinálni,akkor beledobálok mindent és egy óra múlva kiveszem a megkelt tésztát. Nem kell szórakozni a melegen tartással!
2011. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tészta készítésére, pl. pizza :)

Kalácsot is lehet benne sütni, igaz hogy kenyér formája lesz, de cserébe nincs vele meló.

2011. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van rajta lekvárfőző funkció, de bevallom, még sosem próbáltam ki:)
2011. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pizzatésztát szoktam benne keleszteni és lekvárt is szoktam benne főzni. Az alap az eperlekvár, ami csak eperből és édesítőből áll, semmi mást nem teszek hozzá. Állati jó!
2011. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én a kenyérsütőgépben készült kenyeret nem szeretem,mert nem lesz olyan jó ropogós,mint a sütőben hanem inkább ilyen toast kenyér jellegű,én meg azt nem szeretem. Valóban kelesztésre is jó még,briós,kalács,pizza,kenyér és minden ilyen egyéb amit keleszteni kell. :) Mi is most főztünk be eperlekvárt,inkább dzsemet,de mi nem kenyérsütőgépben és mi cukorral,citrommal csináltuk. :) Nagyon finike lett. És ha már van házi dzsem akkor jöhet a házi kalács! ;)
2011. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!