Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet-e nyersen, vagy főzve...

Guti73 kérdése:

Lehet-e nyersen, vagy főzve fagyasztani a laskagombát?

Figyelt kérdés
kész vagyok a főzéssel ,amikor beállít a haver 1kg laskagombával. 2 napra főztem, addig a hűtőben megbarnul a gomba, visszaadni vagy kidobni meg nem akarom!
2011. máj. 9. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit főztél az nem áll el két napig a hűtőben?

Amúgy a laskagomba nekem egy hetet is kibírt. Ha nem akarod most főzni fagyaszd le, kiolvasztva sajnos kicsit löttyedt lesz, de pörköltnek akkor is jó.

2011. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párold le vagy pirítsd meg, ha kihűlt fagyasztható. Pörköltnek, pizzára, levesnek kiváló.
2011. máj. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elteheted darabolva a fagyasztóba, mivel a laska frissen is elég gumis, hát fagyasztva egy kicsit még gumisabb lesz, de valóban pörköltnek még elmegy.azért ki ne dobd,egy kaja megvan belőle. nokedlivel vagy tarhonyával

laktató pörkölted lesz.

2011. máj. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a gombát szeletelve mindig nyersen fagyasztom,nem fagy össze egy tömbbe, így bármikor le lehet törni annyit, amennyi kell.
2011. máj. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és fagyottan elkezdeni a főzést, legyen az pörkölt, vagy leves, mert ha kienged, tényleg nagyon szottyadt lesz.
2011. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
probáld ki!!ha belehalsz akk nem ha nem akk lehet:)
2011. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!