Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehet házilag és finom...

Hogyan lehet házilag és finom fagyit készíteni?

Figyelt kérdés
Tapasztaltak válaszát kérem és recepteket várok :) Előre is köszönöm :)
2011. jún. 30. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én éppen most csináltam joghurtosat. Felvertem kis dobozos tejszint, majd beletettem az összetört málnát és 1 doboz joghurtot, jól elkevertem és bent csücsül a hűtőben, félóránként megkeverem és 2-3 óra múlva ehető.

Gyümölcs helyett mehet bele citrom is, úgy is finom.

Egy másik doboz tejszinbe meg tettem 2 kk kakaót, 3 kk cukrot és így vertem fel kicsit habosra, ez is gyorsan megfagy és finom csokis parfé, jó a gyümölcsös mellé.

2011. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt van jópár recept :)


igazán fagyi-szerű csak fagyigéppel lesz, de a félóránkénti keverés és a teljes megfagyás előtt botmixerrel átkeverés sokat segít

2011. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos így van, ez is csak addig fagyiszerű, ameddig nem fagy túl, ha időben kiveszem a hűtőből és megesszük, akkor fagyikanállal kimerhető, de ha túlfagy, akkor már kemény és meg kell kicsit várni, hogy felengedjen, viszont fagyigépem nincs, de ebben legalább tudom, hogy mi van. Nincsenek benne "E vitaminok" :-DDDDDDDD
2011. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:) Ki is fogom próbálni csak előtte bevásárolok a dologhoz! :)
2011. jún. 30. 22:23
 5/6 anonim válasza:
Ez egy nagyon isteni fagyirecept: [link]
2011. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leggyorsabb fagyirecept a világon:


fagyasztott erdeigyümölcsöt (szedret, málnát) önts fel tejjel és daráld le botmixerrel, amíg fagyivá nem válik! Tegyél hozzá vaníliáscukrot! Tejszínt is, ha van otthon. Voálá.

2011. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!