Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nagyobb zöld paradicsomot be...

Ú.Tibor kérdése:

Nagyobb zöld paradicsomot be lehet tenni felaprítva a bedobálós savanyúságba? És karalábét, esetleg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az enyémben van uborka, paprika (erős és sárga, káposztával töltött), hagyma, répa, tök, szilva, kis dinnye (annyira szeretnék éretlen, de már piros dinnyéhez jutni), karalábé, bébi kukorica, paradicsom. Szóval én aztán mindent beledobálok. Imádom még magában is.
2011. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző felsorolásból mindent tegyél bele, de a karalábét nem javaslom.
2011. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, a sárgarépát akartam javasolni, az finom, meg a rózsáira szedett karfiol is.
2011. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kell felaprítani a nagyobb zöldparadicsomot sem,majd akkor ha kiveszitek. a karalábét én sem tenném bele.karfiol , srépa okés.
2011. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Azt esetleg meg tudná mondani valaki hogy hol lehet bébi dinnyéhez hozzájutni , mert én kerestem Pesten több piacon is és nem találtam, peddig nagyon szeretem!
2011. aug. 5. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem az csak akkor lesz, ha lemegy a dinnyeszezon, és ott maradnak a kicsi éretlen dinnyék.talán augusztus végén, akkor már nem számolnak velük, hogy valaha is megnőnek, és leszedik savanyúságnak.őstermelőknél keresd.

Fehérváron a cecei Lidinél lehet majd kapni,ő a legismertebb dinnyés:)))

2011. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!