Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit kezdjek ezekkel: mustár,...

Mit kezdjek ezekkel: mustár, almaszósz, zöld paradicsom?

Figyelt kérdés

Nem egyben akarom őket felhasználni, de most mindenféle megbontott csomagot és maradékokat el akarok tüntetni. Mindent felhasználtam már, de ezek nem mennek.

Zöldparadicsom kb 1 kg, 1 kis üveg édes almaszósz, és 1 doboz folyós mustár.


2011. szept. 3. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az almaszószt el tudom képzelni főtt krumplival és főtt vagy sülthússal. A mustárral akár bepácolhatsz husokat. A zöldparadicsomot csak savanyúságnak tudom elképzelni.
2011. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy látom fogós kérdés. Mustár szerintem is pác anyag lesz, almaszósz.... hát, nem vagyunk hívei az édes húsoknak.

A paradicsomnak viszont 1 kgnak nem érdemes nekiállni :/

2011. szept. 3. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Almaszószt rántott hús mellé szokták tenni.
2011. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

almaszószt nagyon sok fele használják sült hús mellé köretnek, ha nem szeretitek, akkor csinálj belőle palacsintatölteléket kis dióval pl, vagy akár simán almaszósz - de ha dobsz mellé reszelt almát, és kis édes zsemlemorzsát akár pitetöltelék is lehet


mustár: salátaöntet, húspác, vadas mártáshoz is kell


zöld paradicsomból készíts savanyúságot


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Savanyúság kész, almaszósz dejóval palacsintába már el is fogyott, úgyhogy csak a mustár vár felhasználásra, köszi mindenkinek!
2011. szept. 7. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:
egészségetekre! :)
2011. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!