Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Turmixgép helyett tudnék...

Turmixgép helyett tudnék használni valami mást?

Figyelt kérdés

szeretnék turmixot készíteni, de nincs hozzá gépünk:(

Nekem sajnos túl drága, a szüleim pedig nem vesznek, mert szerintük nem használnánk ki.

Ha lenne alternatív megoldás, akkor azzal készítenék turmixot, és ha úgy érzem van rá igény akkor vennék egy gépet.

(Van kézi habverőnk ha mondjuk az jó)


2011. aug. 15. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Alternatív megoldások: botmixer, esetleg húsdaráló, ha kristálytiszta, gyümölcscentrifuga, aprítógép.

A habverő szerintem erre a célra alkalmatlan.

2011. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül vaterán, tesz veszen, expresszen és keress olcsó turmixot vagy botmixert! Azt mással sajna nem tudod helyettesíteni,az kézi habverő ehhez kevés. Kérj kölcsön pár napra rokontól,barátnőtől, szomszédtól.kipróbáljátok, é kiderül van e rá igény!
2011. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lereszelni tudod a gyumolcsot, aztan felengeded vizzel, es izesited.

Banan turmix: reszeled a banant, felengeded tejjel.


Tehat burgonya reszelovel tudsz almat, kortet stb...aztan felengeded vizzel, vagy tejjel.

2011. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én anno úgy csináltam.Fúrógépbe fakanalat,magas edénybe,szinte bármit ami puha,főtt.Hosszúkás fejű kanál.
2011. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szitán is átpasszírozhatod a gyümölcsöket, utána beleteheted a tejet. Ha van rázópoharad abban nagyon jól összerázhatod. Majdnem olyan, mint a turmixgéppel készített.
2011. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. aug. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!