Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit ehetnék fogszabályzóval?

Mit ehetnék fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
Kábé kedd óta semmi tartalmasat nem ettem. Akkor rakták fel a gumit, aztán szerdán a fogszabit. Suliba zsemlét vittem, de nehezen tudtam elmajszolni, meg májkrémes kenyeret héj nélkül. Főként gyümit ettem (szőlőt) meg pogit (a reggelimet is most eszem meg). Aztán úgy egy fél órája krumplipürét, vacsira tejbegríz lesz. Nekem kell a hús, 53 kg vagyok, nem akarok tovább fogyni. Annyi, h. tegnap ugye felrakták és nagyon szupi minden, nem is fáj, végigaludtam a éjszakát, de az evés nem megy. Csak a felső van fent és a szájpadlásomon ilyen fém izé. Alul még a ragasztó mindkét helyen. Egyedül a fémvég zavar.
2011. szept. 8. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem rizst egyél,mellé kockázd össze a rantott húst,vagy rizseshúst.fájni akkor fog amikor húznak rajta.kérjél majd fájdalomcsillapitót.én jól birom a fájdalmat.de amikor húztak rajta napokig nem aludtam,a szájpadlásomon nekem is volt az a fém izé,az meg a másik fele volt.és miutan feltették,közölték h ha leveszik éjszakait is kell majd hordanom,de attol majd meg fulladtam,meg álmomban kivettem,igy hátul picit összecsúsztak.
2011. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem szükségem van a húsra, így is már szédülgetek. Mikor ehetek húst?
2011. szept. 8. 14:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Mmint olyan húsra, h. tepsis hús vagy valami ami jól laktató... rizses hús nemrég volt az nem lesz egy darabig.. rántott hús se...
2011. szept. 8. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád csinálhatna neked például bolognait,az ugye darált húsos,csak hát a tésztát vajon meg tudnád rágni?
2011. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Levest. Ha nagyon darabos és nem megy a rágás (pl húsnál), ne foglalkozz vele, bele a turmix gépbe és pépesítsd össze. Mintha bébiételnek készítenéd. Amúgy kész bébiételt is vehetsz, azt már nem kell turmixolnod. Van belőlük húsos is, tulképp kész egytálételek.

Emellett a darált húsos ételek jöhetnek még szóba (bolognai, rakott karfiol, rakott kel, esetleg rakott vagy töltött káposzta), amiket nagyon már nem is kell rágni, csak nyelni. Ja, és talán a hal,mert az is könnyen málik (pl. sült hekk).


Remélem tudtam segíteni


ui: banánt, idény gyümit, kekszet és tejet/joghurtot turmixolj még össze, energiát az is tud adni, elnyomja az éhségérzetet is.

2011. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!