Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Pasi+konyha+kevés tapasztalat....

Pasi+konyha+kevés tapasztalat. Praktikák?

Figyelt kérdés

Na szóval:

1.) Főzök magamnak tésztát, kislábasban. Rendesen kevergetem, de mégis leragadt a tészta a lábas aljára, 1 napi áztatással jött le. Mit csinálok rosszul? (kb 15 deka tészta volt, magamnak főztem meg előre a napi kajámat reggel, a kislábasban kb 1 liter víz lehetett, és rozsdamentes acélból van, rendszeresen sikálom, szóval tiszta.)


2.) Ugye azt jól sejtem, hogy rizst és tésztát nem szabad fedő alatt főzni, mert akkor kifut és megemelgeti a fedőt, és bekoszolja a tűzhelyet? És nem tudom olyan kicsire venni a lángot, hogy ne fusson ki, de forrjon is.


3.) Vadiúj kávéfőzőm van, ilyen "kotyogó". Rendesen beszorítom, de mégis oldalt is jön a kávé belőle, de kb a 90%-a azért a jó helyen folyik ki (fent) a gumi is vadi új benne. Mit tegyek? Ja, és marad egy kis víz az aljában miután kifőzte a kávét. Ez normális?


4.) Amikor mosogatok, mindig csupa víz a mosogató medencén kívül is minden. mindig körbe kell törölgetnem. Ugye ki-be zárom a csapot, odanyúlkálok vizes kézzel. Plusz a mosogatószerért is. Hogy lehet ezt úgy csinálni hogy ne legyen csupa víz minden?


2011. szept. 20. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jó kérdések, engem is érdekel. :)
2011. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mosogatáskor normális,hogy egy kicsit vizes a mosogató széle.Igen én is törlöm....

Ha a kávé néha mellé megy akkor tuti nem 100%jól volt rátekerve,vagy a gumi nem volt jó helyen.Hogy marad benne egy kicsi víz az normális. :)

Mikor tésztát fözök én sem teszek rá fedöt...

Az elsö kérdésedre viszatérve...Valószínü a tészta még teljesen a fözés elején ragadzt a lábas aljára.....

2011. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1) Tegyél a főzővízbe kis olajat.

2) Lehet fedő alatt is, de tényleg kifuthat, de az fedő nélkül is összejöhet. Oda kell rá figyelni, és ha kezd kifutni gyorsan levenni, vagy egy kis hideg vizet önteni rá.

3) Nincs ötletem.

4) Ez ellen nemtudtsz mit tenni, max veszel egy mosogató gépet. Vagy próbáld meg, hogy nem folyó vízzel mosogatsz.

2011. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Rosszul sejted!A tésztát lobogó vizben fedő alatt kell főzni,mikor látod,hogy futna ki keversz rajta egyet!A rizst mikor megpiritottad,utána dupla mennyiségű forró vizzel felöntöd,és a fedőt féloldalasan ráteszed,egy másfél percig igy főzöd alaplángon,utána rá a fedő,és 20 percet hagyni a gőzben párolódni!Jah,a tésztát nem kis lábasban kell főzni,hanem pl. egy ilyenben:

[link]

2011. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Lady Jesus válasza:
0%

Ha tésztát főzöl, tegyél bele egy kis olajat, ne sokat, csak hogy legyen benne valamennyi, akkor nem ragad össze.

A rizst kevesebb vízben főzd, inkább párold, akkor nem fog kifutni, és bekoszolni a tűzhelyet.

A kávéfőzőt mutasd meg egy hozzáértőnek, lehet, hogy valahol nem jól szorul rá a gumi, és ezért ereszt, illetve ezért marad benne víz.(vagy azért marad meg benne, mert túl sokat öntesz bele)

Fogj egy lábast, vagy lavórt, öntsd tele meleg vízzel, meg mosogatószerrel, és úgy mosogass. Akkor kevésbé lesz vizes a környezet. Azért 5-6 tányér elmosogatása után cseréld a vizet, mert nem higiénikus. Remélem segítettem.:3


17 éves főzni (majdnem jól tudó) lány

2011. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ágika86

Látszik te is egy igen csak kezdő "háziasszony" vagy!Hideg vizzel felönteni a fövő tésztát,hogy ne fusson ki...:D Meg lehúzni...,atyaúristen!!

Én az elözö hozzászólásomban leirtam hogy kell,az a tuti kérdező!És nem kis lábos,hanem tésztafőző lábosban kell tésztát főzni!!!

2011. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Durumtészta főzésnél csak só kell a vizbe olaj nem!Olaj csak a tojással készült tészta főzéshez kell!
2011. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1 túl kevés a víz a tésztához, számolj úgy, hogy a tészta a súlyának 1,5-2×-st felveszi, ezen felül kellene még legyen folyadék legalább 1/2-3/4 liter

2 sokkal energiatakarékosabb és gyorsabb, ha a rizst és a tésztát ill bármi egyebet fedő alatt készítesz - megoldás a fedő, amin van gőzkieresztő vagy fedő és alatta egy fakanál

3 kotyogókhoz nem értek, de szerintem, túltöltöd vízzel és /vagy túlzottan megtömöd kávéval

4 veszel mosogatógépet vagy nem folyóvízben mosogatsz

2011. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Rizst megpirítani??? írták a zacsira hogy pirítsam meg olajon, de akkor egyáltalán nem lesz diétás kaja belőle!

különben is minek kell pirítani? mire jó?

És mi az hogy megpárolni? konkrétan legyen a lábos aljában egy nagyon pici víz, és sok rizs? nem fog leégni?

2011. szept. 20. 13:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt inkább a zacsis rizsre értettem, mert annál bizony működik. A tésztát azt én csak ilyen szűrős tésztafőző edényben csinálom, és minidg perfekt!
2011. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!