Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kinek van csokiszökőkútja? Mi...

Kinek van csokiszökőkútja? Mi a véleményetek róla, mindenféle praktika és tapasztalat érdekelne.

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez egyáltalán micsoda?
2009. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]



EZ!

2009. szept. 16. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Ragacsocs cucc :) És jó drága bele az a 3-4 kilo csoki amivel már el lehet inditani 20-25 fő alatti bulikba nem ajánlom!!


/ Amelyik búzacsíra operátor letiltotta a hostomat annak uzenem hogy csontig benyalhat ugyanis korlátlan számu proxy áll rendelkezésemre! Csók a popsimra haver!! /

2009. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
96%
Nekem ugyan nincs csokiszökőkutam, de már láttam, és akkor mindenki arra várt és amikor kész lett, mindenki odacsődült, szóval én nem nagyon jutottam hozzá. De egyébként tök jó dolog. nem tudom hogy mindig így van-e, de mi mindenféle gyümölcsöket mártogattunk a csokiba. (Nyammmmm)
2009. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak magatoknak szeretnéd használni (nem 20-30 fős bulin), akkor javaslom, hogy vegyél inkább egy fondue-készletet, ezzel is lehet csoki-fonduet készíteni, belemártogatni kekszeket, gyümölcsöket...

Jóval olcsóbb, ráadásul a fondue-készlettel lehet sajt-fonduet vagy hús-fonduet is készíteni. Nagyon fincsi mindegyik!!!... :D

2009. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
mi 6-7 ilyen óriás tábla milkát rakunk bele, de am a csoki szökőkútba lehet még elkészített pudingot, sajtot, akármilyen üdítőt, sőt még levest is, vagyis a miénkbe, de sokféle van, ez már a magasabb kategória, bár mi csak csokival és sajttal próbáltuk
2009. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
jah azt elfelejtettem írni, 1 kis történet, nagyba ment az esküvő, és kérték hogy vigyük el a csokiszökőkutat, (5-6 tábla csokival is megy, de akár 5 kilóval is, asszem a max amennyit bele lehet rakni az 8-10 kg szal elég sok embernek elég) és a menyasszony véletlenül feldöntötte a csokiszökőkutat, és mint állat folyt végig a termen 5 kg csoki, és mindneki abban feküdt, hallod az nem volt semmi, szállodába volt az esküvő, szal mindenkinél volt váltás ruha, de hú, olyan jó esküvőn még nem voltam, a menyasszony a fehér ruhájába végig csúszdázott, majd ha megtalálom képeket akkor rakok fel, csak találjam meg
2009. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekeeem vaan:P tavaly kaptam:$:) ugy imádom:P 13/l
2010. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!