Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tényleg ízesebb lesz a kakaó,...

Tényleg ízesebb lesz a kakaó, ha egy csipet sót szórunk bele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Bármilyen étel finomabb lesz egy kevés sótól :)
2011. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

A só ízfokozó.

Innentől kitalálhatod.

2011. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

tévében láttam, hogy a nő főzött karamellát. tálaláskor pár szem tengeri sót szórt rá azzal a mondattal, hogy a pici sós jobban kihangsúlyozza az édes ízt=) az ellentétekkel játszott. ah megtapasztalod a sósat, jobban fogod érezni az édeset is =)

a kakaóval is ugyan ez a helyzet =)

L/17

2011. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
igen! én a kávét is így csinálom
2011. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
19%
ez haláli, ha valami probléma van, még ha ömlik belőle a vér, az ember első dolga hogy kiírja gyakori kérdésekre :D:D Nem egyszerübb lenne kipróbálni és akkor saját magad rögtön megtapasztalod? :D
2011. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az édes sütikbe is mindig teszünk egy csipet sót, kiemeli az édes ízt. de fordítva is igaz, a sós, szaftos ételek ízét is selymessé teszi egy csipet cukor.

sőt a mézzel megkent sültek sem ritkák, a gyömölcsökkel körítettek sem.

2011. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lekváros vajas kenyeret is kis sóval eszem..
2011. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 doboszoli ***** válasza:
66%
19:32-es szívemből szólt, nincs hozzátenni valóm!!!
2011. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nikaa11 ***** válasza:
én minden kakaón megérzem hogy kicsit sok a só benne,szerintem nem kéne mindenbe sót tenni én csak ritkán és kicsit használok,deeee a magyarok mindent tulsóznak mint tudjuk! ezért drágult most a sós édes cuccos dolgok.
2011. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!