Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy csináljak salátát paradic...

Hogy csináljak salátát paradicsomból, uborkából és kaliforniai paprikából?

Figyelt kérdés
Csak vágjam darabokra és keverjem össze? Az uborkát milyen darabokra vágjam? Meg kell hámozni? (kígyóuborka)
2011. okt. 7. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyanra vágod amienre jól esik. én mindent kicsire szoktam, de van aki pl az uborkát karikázza. Tegyél hozzá tejfolt fuszereket jól keverd el és kész is
2011. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én karikára vágom az uborkát, hosszában 4-be a paprikát, aztán keresztbe csíkokra, cikkekre a paradicsomot.Sózom, kis olajat csorgatok rá, megkeverem, megeszem. Semmi extravagancia, így is finom. (kenyérrel eszem)
2011. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az uborkát meghámoznám, aztán centis karikákra vágnám,majd negyedelném.

A paradicsomot, uborkát is nagyobb darabokra vágnám. Be az összeset egy tálba, pici só, bors, esetleg oregánó vagy kakukkfű, kis oliva, és be a hűtőbe. Egy kis ferezd fokhagyma, vagy vörös hagyma apróra vágva nem rontaná el.


Üdv!

2011. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kockára vágok mindent.hagymát énis teszek bele a lila finomabb.só bors pici ecet egy gerezd fokhagyma
2011. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah és uborkát nem hámozom
2011. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!