Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha ma veszek holnapi lejáratú...

Ha ma veszek holnapi lejáratú húst és túrót, akkor ha azokat lefagyasztom, akkor akár fél év múlva is felhasználhatom őket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen,ha olyan a hús, ami kibir fél év fagyasztást, mert a legtöbb ennyi idö alatt elkezd romlani. De pár napig esetleg egy-két hétig minden további nélkül eláll.
2011. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
erre nincs mit mondanom,ez h.kérdés
2011. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
milyen hús?
2011. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csirkemell filé. A félév amúgy enyhe túlzás volt. A lényeg, hogy a fagyasztással nyerhetek e pár napot/hetet.
2011. nov. 16. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A húst főzd,párold,a túrót edd meg.v.töltsd derelyébe,gombócba,úgy fagyaszd.
2011. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként elméleti kérdés, nem vettem meg
2011. nov. 16. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán eláll. Én nagyon gyakran vásárolok így, fél évig nem teszem el, max. egy hónapig, eddig még semmi nem romlott rám.
2011. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk megfőzve, megsütve biztosan én is elraknám pár hetet ki kell, hogy bírjon a hús.

Túróval szemben már nem lennék ilyen toleráns. Azt inkább rögtön fogyasztanám.

2011. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg működhet. Maradt a hűtőmben már túró,ami elvileg lejárt 4-5 napja, gyakorlatilag semmi baja nem volt. (Szavatosság során a gyártó szavatolja, hogy addig a napig a termék tuti, hogy jó. Ez nem zárja ki azt,hogy utána pár nappal is.)
2011. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!