Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Helyettesithetem a porcukrot...

Helyettesithetem a porcukrot rendes cukorral ha fizikai képtelenség porcukorra szert tenni?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb ételben igen. Ahol nagyon fontos, hogy jól feloldódjon, azt tovább kell csinálni. Illetve tojáshabba muszáj porcukor.

Egyébként én botmixerrel szoktam "ledarálni" a kristálycukrot, teljesen jól viszi, szóval ha az esetleg van otthon, akkor meg tudod oldani.

2011. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ha a kristálycukrot kávédarálóban megdarálod,akkor lesz porcukrod. Én mindig így csinálom. Teszek közé egy felvágott vaniliarudat. Jól záródó dobozba teszem,és mindig van itthon vaniliás porcukrom.
2011. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Minden további nélkül,esetleg a végeredmény ropogni fog!
2011. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Tojáshabba,piskótába is kristálycukrot szoktam tenni,és így is jó.
2011. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk egy linzerban azért nem kockáztatnám meg
2011. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
A porcukor ledarált kristálycukor, ha feltétlen szüksége van rá, akkor kávédarálóval tudsz késziteni. Én soha nem veszek, mert pár nap alatt összeáll, ledarálni meg max. 2 perc.
2011. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
ööm, meglepően kihagyta mindenki, hogy az arányok megváltoznak...amihez pl 10 dkg kristálycukrot használtál, azt határozottan NEM 10 dkg porcukor fogja helyettesíteni, hanem kevesebb, kivéve ha házilag ledarálod magadnak
2011. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem, a porcukor nem ledarált porcukor. Az drága lenne. Porcukrot egyszerűbb, gyorsabb készíteni. Előbb lehet befejezni a kristályosítást. Nyugodtan ledarálhatod. Az ugyanúgy megfelel. Sőt tisztább.
2011. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2011. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
22:32-es: Ezt azért magyarázd el ".amihez pl 10 dkg kristálycukrot használtál, azt határozottan NEM 10 dkg porcukor fogja helyettesíteni" ugyanis a súlya nem változik semminek attól, hogy ledarálod, a cukor meg feloldódik a felhasználáskor, tehát a tömege is ugyanaz lesz, mint folyadék.
2011. nov. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!