Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van bevált módszeretek gyümölc...

Van bevált módszeretek gyümölcstea ízesítésére? Nekem sosem sikerül finomra csinálni, és eltalálni a cukor citrom arányt. Titkos receptek?

Figyelt kérdés

2011. dec. 25. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mindig kóstolgatod és mindig kicsit rakj hozzá és a végén ugyis eltalálod sztem...
2011. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
nálam is a kóstolgatás a bevált módszer :)
2011. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanannyi cukrot teszek bele, mint a mama, érzésre citromlé és soha nem sikerül ugyan olyan finomra. Anyu meg mindent csak érzésre tesz. Majd lehet annyi tea után én is érezni fogom :)
2011. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

hát én meg már 3 éve cukor és citrom nélkül iszom!!

és igy a legfinomabb!

2011. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen! Egyetértek az utolsóval. Cukor, citrom nélkül az igazi. Esetleg egy kis méz. A citrom elveszi a gyümölcsök aromáját. Az sosem szoktam gyümölcsteába tenni, csak a feketébe.
2011. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én ugy szoktam kezdeni hogy két evőkanál cukor és két evőkanál citromlé azután pedig még attol függően hogy milyen kedvem van és hogy ízlik teszek hozzá még egy kicsit
2011. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Gyümölcsteába nem szoktak cukrot és citromot tenni, az úgy önmagában a legfinomabb!...

Max. egy kis méz, de én nem szoktam még azt sem bele tenni!

2011. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is az ízesítés nélkül ivók táborához tartozom.Nem hiányoznak a plusz kalóriák,és az íze sem rossz.
2011. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én fele annyi citromot teszek bele mint cukrot.

Én 5l lábosban főzök teát :), abba 4 merőkanál cukorhoz teszek 2 merőkanál citromot.

De ha csak bögrével csinálok akkor 4kávéskanál cukor 2 kávéskanál citrom.

Mindenki oda van a teámért, azért kell 5l-t főznöm, mert amint jön valaki biztos megiszik belőle 1 litert. :)

2011. dec. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó,hány filtert teszel ennyi vízbe?A merőkanál levesmerő kanalat jelent?
2011. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!