Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tudtok tejmentes puding receptet?

Tudtok tejmentes puding receptet?

Figyelt kérdés
Én laktózérzékeny vagyok, de imádom a pudingot. Várom a recepteket.

2011. dec. 27. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
a hulalában is van tej.
2011. dec. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Használj a rendes tej helyett laktózmenteset. A közepes méretű boltokban már árulnak.(pl. spar)
2011. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A HULALÁBAN NINCS TEJ!
2011. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Megnéztem a "hulala" összetételét és tényleg nem tartalmaz tejet, növényi eredetű. Köszönöm az ötletet!
2011. dec. 30. 17:45
 15/16 anonim ***** válasza:
nézzétek meg a hulala.hu-t:összetevők:tejfehérje,allergén nátrium-kazeinát,alias tej.
2011. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A Hulalaban tényleg van tejszármazék. Ha tejmenteset keresel, akkor rizs-, zab-, kókusz-, mandulatej. A pudingport is meg kell nézni, mert a legtöbben van tejszármazék. (Oetker puncsos pudingporban nincs.) Ha laktózérzékeny vagy, akkor laktózmenteset vegyél (sokkal könnyebben találsz, mint tejfehérje-menteset). :)
2014. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!