Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » 1db tojást mennyi keményítővel...

1db tojást mennyi keményítővel lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
A tojást NEM LEHET keményitövel helyettesiteni.
2012. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16,2 dkg-mal.
2012. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De lehet helyettesíteni,csak mennyiséget nem írnak!

[link]

Nem vagyok vega,csak nincs itthon tojás a sütibe,de van keményítő.

2012. jan. 10. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Hát lehet hogy bizonyos esetekben lehet helyettesíteni.Mondjuk a leveseket szokták tojással sűríteni, akkor az helyettesíthető keményítővel.

Na de amikor pl a piskóta úgy kezd hogy a tojásfehérjét verd kemény habbá, és ez a kemény hab adja meg a piskóta szerkezetét, állagát azt nem hogy keményítővel, de semmivel nem lehet helyettesíteni.

De ha rámész a részletes leírásra akkor ott írja hogy a sütikben a tojás abban az esetben helyettesíthető keményítővel, ha azt ragasztásra használnád.

2012. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen ragasztásra használnám. Annyira idióta azért nem vagyok hogy piskótát akarja belőle.

A recept 2tojást ír,de mindegy is már megoldottam.

2012. jan. 10. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Engem is érdekel a kérdésedre a válasz! Végül hogyan használtad a keményítőt tojás helyettesítésére; milyen arányban? Köszi!
2012. szept. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!