Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A pizzavágót meg lehet valahog...

A pizzavágót meg lehet valahogy élezni? Most kaptam, de nem vágja el a tésztát

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ...
2012. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:( eggyel több vacak van a fiókomban.gondolom kínai lehet...
2012. jan. 31. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó pár éve megfogadtam, inkább fizetek jóval többet ezekért a kisebb eszközökért, mert csak a méreg van a silányakkal. Apránként kicseréltem mindet jó minőségűekre.
2012. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne ilyen pár száz forintosakat vegyél! Jó ebből is határ a csillagos még, talán régebben láttam olyan pizzavágót, amire ha ránéztél, már elvágta a torkod, de mondjuk az ára is olyan volt! :D
2012. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az újabb válaszokat. tényleg úgy kaptam, de semmire sem jó. talán nyers tésztát elvisz, de kész sült aljú ropogós pizzát sajnos nem.(mi így szeretjük, jól megsülve az alja.)

na majd akkor a legközelebbi "pizza témakörű" beruházás egy minőségi pizzavágó lesz, addig is maradok a szélespengéjű, jó éles komyhakésemnél.

köszi mégegyszer a válaszokat:))

2012. febr. 5. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!