Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol tudok venni formázható...

Hol tudok venni formázható marcipánt?

Figyelt kérdés

Vagy valaki tud nekem ajánlani valami receptet amit eltudok készíteni, és tutira sikerülni fog? (nem vagyok egy Gordon Ramsay a konyhában :S

Vagy valami olyan színezőt amivel "le tudom festeni" a fehér marcipánt?!

Mert akarok anyunak (névnapra) csinálni egy szív alakú tortát piskótából ami közé rakok valami túrós krémet és beborítom piros marcipánnal és még valami fehér kis díszeket is szeretnék csinálni hozzá.


2012. febr. 7. 18:35
 1/7 A kérdező kommentje:
*valami marcipán receptet
2012. febr. 7. 18:36
 2/7 anonim ***** válasza:

tulbonyolitod. cukrászdákban lehet kapni marcipántömböket. lehet szineset is kapni. de ha nincs szines akkor a boltokban van ételfesték. ennyi.

marcipánt bonyolult csinálni.


a legigazibb marcipán kizárolag mandulábol és cukorbol van.iszonyatosan kipréselik igy összekeveredik a mandulaolajjal a cukor és az az igazi marci de az horror áru és nem is nagyon formázhato szerintem.

a bolti, cukrászdai marcik meg már tele vannak mindenféle plusz dologgal,de még igy is drága.ezt csak érdekességnek irtam.

2012. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és ha már csak fehér marcit találsz akkor ne fstegess az csunya. gyurd bele az ételfestéket a marciba.
2012. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tudod ezeket nagyobb élelmiszerboltokban( Auchan, Tesco, stb) lehet kapni a legolcsóbban díszítő kellékekkel együtt.Cukrászdákban drágább.

2012. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na ezt a linket elolvasva akkor még egy tanács. ha esetleg kifogsz egy keményebb,száradtabb, kevésbé friss marcit, akkor a megkeményedett részt vágd le,azt el is rágcsálhatod. ami már tutira szét tud nyomodni és nem szemcseként marad a masszában és azt is keménynek tartod, vizes kézzel gyurd át. ugy a legjobb marcipánt gyurni ha " elkened" az hogy nyomkodod az nem ér semmit. a kezedtöl és a viztöl puhává válik és könnyen ki tudod majd nyujtani!

porcukrot szorj alá leragadás ellen, a liszt nem jo.nem kell félni ha tocsoga kezed a viztöl. a marcipán nem fog elfolyosodni töle.szoval nem kell éppphogy nedvesre száritani,nyugodtan legyen vizes.


de ha puha a marci akkor is gyurd át nyujtás elött:)

2012. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50 dkg mandula héj nélkül porrá darálva ugyan ennyi por cukor és annyi rózsa víz amennyi elég hogy gyúrható legyen és ne folyós utána felezd el és piros étel festékkel színezheted ha már nem kell folpack és hűtő sokáig el áll és olcsóbb csinálhatsz szívecskét a fehérből és a marcipán alá ne vizes krémet tegyél mert el áztatja a marcipánt hanem vajast
2012. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget (:
2012. febr. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!