Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szakácsok, kukták, mosogatólán...

Fúróferkó kérdése:

Szakácsok, kukták, mosogatólányok, szabadnapos szakácskönyv írók, nagymamák kérdezhetek?

Figyelt kérdés
Mi az a hagymafésű,megint egy újabb felesleges mosogatnivaló?
2012. febr. 9. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az.De gyakorlatlanoknak jól jöhet.Egy sűrű sokfogú villára emlékeztető eszköz,amit,ha beleszúrsz a hagymába,akkor a fogai között elvághatod,nem hullik szanaszét kockázáskor.
2012. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Most már nyugodt vagyok felügyelet nélkül is kimehetek a konyhába 200 forintos hagymát vágni 4000 forintos fésűvel.))

Tényleg nem tudtam ,de közben böngésztem a gugliban és kiokosodtam.

2012. febr. 9. 09:01
 3/12 anonim ***** válasza:

tényleg egy felesleges vacak. az egyik Vacsoracsatában használta Jakupcsek Gabi, és azóta keresik lépten-nyomon ezt a kis biszbaszt.

deszka, egy jó éles, hosszúpengéjű kés, és nemi gyakorlat, aztán minden oké:)))

2012. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs nem nemi, hanem NÉMI gyakorlat kell:))
2012. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez a "NEMI" gyakorlat passzol a legjobban ezekhez a celeb szerszámokhoz.Ha nem javítod észre sem vesszük.

Ma már minden kis mafla ,ripacs celeb meg akarja tanítani a nagymamákat hogyan kell főzni,és hagymát szelni.

Mert azt nem lehet ám, csak hagymafésűvel.

Az én anyám a markában fogva szelte fel apróra a hagymát.

Azért köszönöm ,hogy megerősítettetek abban, nem én vagyok maradi.

2012. febr. 9. 11:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Szívből örülök, hogy egyetértünk:))

üdv.

2012. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok hülyeség van :)


Krumplihámozó kesztyű

Citromnyomó

Cseppvágó

Az a kis hülye fakanál a liszthez

Nokedli szaggató

Szilikonos kézfogók

Vízzel tölthető sodrófa

Kanálba épített mérleg

...

és még sorolhatnám

2012. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen egy a sok fölösleges közül.

Nagyanyáing mixer, habverő és mérleg nélkül 1 szál fakanállal egy rugó habverővel meg egy tállal milyen finomakat sütöttek...

Lábosból, fazékból is volt neki 3, meg 2 kés, 2 fakanál és 6 fogásos ebédet megtudtak főzni..


Mai házi asszonyoknak (és ebbe sajnos néha én is bele tartozok, bár az évek múlásával egyre kevésbé) 20 fazék, 15 fakanál és 10 kés is kevés egy 2 fogásos kajához.

Ha meg nincs robotgép, meg mérleg neki sem állnak a sütésnek. :)

2012. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 doboszoli ***** válasza:
63%
"Nemi" gyakorlat... Dobtam a hátast, bocs!
2012. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze,mindent lehet nagyon egyszerűen is csinálni,meg célszerszámokkal is. Én nem mondom,hogy nincs létjogosultsága ezeknek a dolgoknak,mert nem vagyunk egyformán ügyesek.Szerintem mindenkinek a konyhájában vannak olyan eszközök,ami rettentő klassznak tűnt először,aztán kiderült,hogy nagyobb strapa előszedni őket és végülis nem használjuk.De ez kinek-kinek ízlése szerint.Én például biztosan nem lennék hajlandó nokedliszaggató nélkül nekiállni nokedlit készíteni,mert nincs annyi időm,nem vagyok annyira ügyes,és a hagyományos nokedli nekem nem is tetszik,mert viszonylag nagy és hosszúkás.Szóval,sose baj az,ha vannak ilyen kütyük,biztos van olyan,aki szívesebben vagdos ilyen hagymafésűvel,olyan rengeteg helyet ez nem is foglal.
2012. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!