Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok olyan szakácskönyvet...

Tudnátok olyan szakácskönyvet ajánlani, ahol kifejezetten KEZDŐKNEK írják le, hogy mit hogyan?

Figyelt kérdés

Párom megkért rá, hogy tanuljak meg főzni, de ezért nem vagyok olyan ügyetlen a konyhában, de csak sütni tudok (süteményt) a főzéssel még sosem próbálkoztam. Tehát tudnátok KEZDŐKNEK szakácskönyvet ajánlani?? :)

A válaszokat előre köszönöm! :)


2012. jan. 23. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mire gondolsz hogy mit kéne írniuk. Mondjuk hogy vedd elő a kést és stb....? Mert ha nem ilyenre vágysz viszont finom ételeket szeretnél főzni akkor Horváth Ilona szakácskönyvét vedd meg! És ha valami nem érthető akkor tedd fel itt a kérdésedet, esetleg kérj telefonos segítséget. Nem ismerek olyan könyvet ami minden egyes mozzanatot taglal, de lehet hogy létezik csak nekem sosem volt rá szükségem és ezért nem tudok róla hogy van ilyen könyv.

Én 12 évesen kezdtem el főzni. Első művem a kelkáposzta főzelék volt amit konkrétan ötször rántottam be míg normális állaga lett, viszont finom volt. Ezután jött a ránott hal, majd a fasírt (amiből kifelejtettem a tojást és mégsem esett szét! :))))) Tehát kezdj te is könnyű ételekkel és hidd el menni fog! Sok sikert!

2012. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod! :)
2012. jan. 23. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


A legjobb szakácskönyv kezdőknek-haladóknak. Ha könyv alakban is meg akarod magadnak, beírod a google-ba, a legfelső sorban most árengedménnyel hirdetik.

2012. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pető Gyula - Ételkészítési ismeretek, a szakma alapja
2012. jan. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a Horváth Ilonát ajánlom. Abban minden szükséges információ meg van. Nem csak receptek,hanem tanácsok. Sőt az is,hogy a sertés,marha húsokból miből mit főzhetsz.
2012. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


F. Nagy Angéla A család szakácskönyve!!!


Én ebből tanultam és szerintem nagyon jó.

2012. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ukmukfuk87 válasza:
A Horváth Ilona rossz, egy csomó minden rosszul van benne! Én a barátnőmnek vettem: Szakácskönyv kétbalkezeseknek. Nagyon jó!
2013. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Horváth Ilonában semmi nincs rosszul leírva! Csak nem a ma divatos "minden egészségtelen" recepteket közöl.

F. Nagy Angela sem rossz, de sok mindent bonyolultan ír le.

2013. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!