Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mégis mit képzelnek magukról...

Mégis mit képzelnek magukról a hamburgergyárak? Körülbelül 10 edszerre fordul elő hogy nemtudom szétszedni a húspogácsákat egymástól.

Figyelt kérdés
Épp az imént dobtam ki körülbelül 8 hamburgerhúst, mert egyszerűen nem lehet szétválasztani őket egymástól a jég miatt ami közte van. Úgy össze vannak "nőve" hogy kis 1 centiméteres darabonként tudnám szétszedni, de a harmadik darabka után elfog a hányinger, kérem ez felháborító, az összes hamburhert külön zacskóba kéne tenni, vagy valamit tenni a hambrgerek közé! Van valami hái prakrika a szétvételükre? Azt már próbáltam hogy beteszem a sütőbe és utána, de akkor legalább 6-7 darabot bekell tenni, én meg általában 2 max 3 at akaok megenni, és mire szét tudnám szedni őket az összes megsül, utána pedig olyan gusztustalan visszatenni a mélyhűtőbe

2012. febr. 11. 19:21
 1/8 tetro ***** válasza:
79%
edszerre :D
2012. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha ilyeneket eszel, akkor amikor megvetted szedd szét darabokra, és csomagold egyenként be. Igy nem fog összefagyni. Egyébként nem a hamburger gyárak tehetnek arról, hogy te rosszul tárolod a terméküket.
2012. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
teljesen jól tárolom a terméküket, pontosan úgy ahogy előírták, és a boltban is le van fagyasztva, hogy gondoltad, hogy szedjem szét?
2012. febr. 11. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Kést forró víz alá teszel, átmelegszik, és azzal próbálod meg szétválasztani. A kés forróvíz alá tartását lehet, hogy többször kell ismételni, de én így levelestészta lapokat szedtem szét, nem hiszem, hogy a húspogácsáknál ez ne lenne hatásos.
2012. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a boltban fagyasztják rosszul.- Felolvad, és visszafagyasztják.
2012. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a boltban, amikor megveszed, tapogasd ki! Otthon ki is veheted és egyesével elteszed.

Vagy hazafelé kiolvadnak?

2012. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben van olyan ami egyesével csomagolt, a dobozon belül.
2012. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mustafa33 ***** válasza:
Ez Isten ujja! :) Figyelmeztet, hogy egyél normális ételeket. A becsületes ételeket konyhákban készítik, amit gyárban gyártanak az ipari termék és gépekbe való nem élőlénybe.
2012. febr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!