Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Valami trükk amivel olyan...

Valami trükk amivel olyan sült krumplit lehet csinálni mint pl. a McDonalds-ban?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nincs trükk, mert saját krumplifajtát termesztenek, ami kereskedelmi forgalomban nem kapható. Még mielőtt valamelyik szerencsétlen embertársunk előadná, hogy a McDonald's-os sült krumplit porból csinálják, elmondanám, hogy a sült krumpli valódi krumpliból van, amit régebben Bábolnán termeltek direkt a cég számára.

Tehát röviden: ha nincs olyan fajta krumplid, akkor nem tudsz olyat sütni. Pálmaolaj ide vagy oda...

2012. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt hogy milyen krumpliból csinálják nem tudom megmondani, egyesek szerint a lehető legolcsóbb (de minőségi elvárásoknak megfelelő) alapanyagokat próbálják mindenhol beszerezni, többnyire helyi dolgok, olyat is hallottam már hogy tök sima TESCO-s félkész krumpliból csinálják, de a lényeg az az olajban van amiben kisütik, ha jól tudom tartalmaz egyéb adalékanyagokat amit sütés során átvesz a burgonya is, hogy mik ezek azt ne kérdezd.
2012. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a mekis, sose lesz! :( sajnos. Amúgy lassú tűzön, és sokáig. Így lesz a külseje ropogós, de a belseje puha. Otthol próbálkozhatsz azzal, hogy bő olaj, lassú tűz, és minél tovább! Mert nagy lángon csak megég.
2012. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló lesz, ha sütni való krumplit veszel, krumpliszeletelővel egyforma hasábokra vágod, majd kisütöd félig, kiveszed és ha kihűl, forró olajban újra átsütöd és sózod.
2012. ápr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ném kérek többet! :) köszi
2012. ápr. 9. 09:01
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nekünk eddig a Lidl-be kapható vékonyabbik (7x7 mm)fagyasztott krumpli hasonlít a legjobban, szinte megszólalásig....

2012. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazi termesztett krumpliból csinálják a sült krumplijukat, ki is írták egyszer facebookra, hogy mi a krumpli fajtájának a neve.

Bábolnától a csirkehúst kapták.

Én is nagyon szeretem a mekis sült krumplit! :)

2012. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. ápr. 10. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!